CECCATO:

CECCATO patrí k najväčším výrobcom v odbore umývacích liniek automobilov a dopravných prostriedkov a má sieť vo viac ako 60-tich krajinách. Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom stále lepšie služby vo všetkých miestach krajiny.
Umývacie linky CECCATO prechádzajú jednotlivými zmenami. Ponúkame Vám jednoportálové, dvojportálové s rôznymi výškami umývania ako aj umývaciu linku pre nákladné vozidlá a autobusy. V tomto roku boli predstavené na trhu nové modely umývacích liniek pre osobné a dodávkové vozidlá, ktoré Vám aj my ponúkame.
Ročne vyprodukuje na trh 1000- 1100 umývacích liniek do celého sveta

ANTARES:
Antares je novou umývacou linkou, ktorá je zaradená do vyššej triedy, má jednoduchú obsluhu, má nízku spotrebu a nadpriemerný výkon, čo je jedným z cieľov a to - návratnosť vašej investície.
Kapacita : 14 vozidiel za hodinu
Design : odlišný od predchádzajúcich modelov
Robowash : Antares môže byť vybavený aj vysokým alebo stredným tlakom
Spotreba: veľká pozornosť výrobcu – zníženie spotreby energií – efektívne použitie motorov, čerpadiel a ventilátorov
Umývacia výška: 225,240,260a 285 cm

PEGASUS:
Táto pravdepodobne najrýchlejšia jednoportálová umývacia linka sa vyznačuje okrem 7 programov a kapacity 12-16 automobilov za hodinu, taktiež vysokou kvalitou umývania, ktoré je umožnené jednak vďaka regulácie rýchlosti, a jednak vysokou citlivosťou kief. Spomalenie portálu v tzv. kritických miestach vozidla a následné zrýchlenie umožňuje skutočne zlepšiť účinnosť mycieho procesu. Pre lepšie umytie predných a zadných častí vozidla sú vodorovné kefy naprogramované pre tzv. dvojitý „balet“, ktorý spočíva v zdvojenom veľmi účinnom umývaní pri sebe zbiehaných kief. Nový ofukový systém TSD (patentovo chránené) využíva v zvislom smere pohyblivou lištou, ktorá presne kopíruje tvar auta s vykláňaním lišty na zadnú a prednú časti automobilu.
BALTIC:
Umývacia linka BALTIC je určená pre dopravné prostriedky, ktoré si vyžadujú časté umytie.
- rám je vyrobený z pozinkovanej ocele za tepla pre maximálnu ochranu proti korózii.
- Šrouby a spojovací materiál z nerezu
- El.panel zahrňuje riadiacu jednotku s ochranným uložením
- Možnosť použitia recyklovanej vody
- Pohyb cez servomotory s frekvenčným meničom
- Ručná zimná výpusť